קונג פו פנדה

חברת Dreanworks הפיקה סרט המשך לעלילות הפנדה החביב. הסרט עקב אחר עלילותיו של פו, דב פנדה צעיר וחלומותיו להפוך לאמן קונג פו אשר מתגשמים. קולות לסרט תרמו שחקנים כמו ג'ק בלאק, דסטין הופמן, אנג'לינה ג'ולי, וג'קי צ'אן. זה סרט המשך קצר פלוס מינוס חצי שעה , לינק באיכות טובה וגם מהיר. מי שאהב את הסרט הראשון בטח לא יתנגד לעוד חצי שעה.
 

עיר הגחלת

על פי ספר ראשון מסידרת ספרים של הסופרת Jeanne DuPrau , לפני דורות רבים נצלו אחדים מתושבי כדור הארץ מתחת לאדמה והקימו עיר לתפארת. האבות המייסדים של העיר הסתירו סוד בתוך קופסה שרק שנים רבות אחר כך יותר לפתוח אותה.
בנתיים תושבי עיר הגחלת מתגוררים במשך דורות לאור אורות מנצנצים שנוצרו על ידי גנרטור אבל יום אחד האנרגיה של הגנרטור מתחילה להתערער והמנורות מתחילות להבהב. שני צעירים מחליטים לצאת למסע כנגד הזמן והסיכויים על מנת למצוא פתרון לפני שתושבי העיר יצטרכו להתמודד עם החיים בחשכה מוחלטת. הקישור כאן הוא באיכות טובה ביותר רק תנו לו את הזמן שלו לעלות.
 
 


 

 

 

 
  דף הבית
  סרטי אנימציה
  סרטים לילדים
  סרטי קומדיה
  סרטי דרמה
  סרטים מדע בדיוני
  סרטי הרפתקאות
  סרטי מלחמה
  סרטי פנטזיה
  סרטונים מצחיקים
  סדרות לצפייה ישירה
  סרטים להורדה
  סרטים חדשים
  פורום סרטים
  סרטי אימה
  המלץ על סרט
  סרטים ישראלים
  צור קשר
 
 
 
 
 
סרטים חדשם
חלק זה של אתר הסרטים יוקדש לסרטים חדשים, גם קדימונים לסרטים חדשים שעוד לא יצאו וגם בלי נדר סרטים שרק עלו למסך הקולנוע. מטבע הדברים קישורים לסרטים חדשים נוטים להחזיק פחות זמן מעמד ...
לכן עימכם הסליחה עם קישור כזה אינו עובד. נשתדל לעקוב ולעדכן.
 

 

כל הזכויות © שמורות לאתר  סרטים חינם לצפייה ישירה © 2009  | תנאי שימוש